Відомо що а+b=5, аb=-2 Знайти значення виразу (а-b)²


Ответы на вопрос

Отвечает Барон Юля.

Ответ:

33

Объяснение:

(а-b)²=a²-2ab+b²=a²+2ab+b²-2ab-2ab=(a+b)²-4ab=

=5²-4*(-2)=25+8=33

Отвечает Невзорова Анна.

Піднесемо вираз a + b до квадрату, маємо:

(a + b)^{2}  =  {a}^{2}  + 2ab +  {b}^{2}  = ( {a}^{2}  - 2ab +  {b}^{2} ) + 4ab = (a - b) ^{2}   + 4ab

Використовуючи відомі значення лівої частини рівності, а також добутку ab, маємо:

 {5}^{2}  =  {(a - b)}^{2}  + 4 \times ( - 2) \\  {(a - b)}^{2}  - 8 = 25 \\ (a - b)^{2}  = 33

Відповідь: 33