Не виконуючи побудову, знайти точку перетину графіків функцій у = −5х +10 та у = −3х – 16. срочно

дам 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Дана.

Ответ:

Для знаходження точки перетину необхідно розв'язати систему рівнянь, що відповідає цим функціям:

-5x + 10 = -3x - 16

-5x + 3x = -16 - 10

-2x = -26

x = 13

Отже, точка перетину графіків функцій розташована на вісі абсцис і має координати (13, -59).

Объяснение: