Знайти гіпотенузу якщо катети 8 см і 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Егор.

Ответ:

За теоремою Піфагора, гіпотенуза в прямокутному трикутнику дорівнює квадратному кореню з суми квадратів катетів:

c^2 = a^2 + b^2

де c - гіпотенуза, a та b - катети.

Таким чином, замінюємо відповідні значення в формулу:

c^2 = 8^2 + 12^2

c^2 = 64 + 144

c^2 = 208

Отже, гіпотенуза дорівнює квадратному кореню з 208:

c = sqrt(208) ≈ 14.42 см.

Відповідь: гіпотенуза дорівнює приблизно 14,42 см.