2. Функцію задано формулою у = 2х + 7. Знайти значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

-20.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Відповідь: у=-33.

Пояснення:

у = 2х + 7. Знайти значення функції, якщо х=-20.

у=2×(-20)+7=-40+7=-33.

Отвечает Трубчик Настя.

Ответ: -33

Объяснение:

Пояснення:

у = 2х + 7. Знайти значення функції, якщо х=-20.

у=2×(-20)+7=-40+7=-33.