12÷√(х−3)=4 допоможіть будьласко даю 10 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Ислямов Сабыржан.

Обьяснение:
Почнемо з помноження обох сторін рівняння на корінь знаменника:

√(х−3) * 12 ÷ √(х−3) = 4 * √(х−3)

Скоротимо зліва та розкриємо праву частину:

12 = 4√(х−3)

Поділимо обидві частини на 4:

3 = √(х−3)

Піднесемо обидві частини до квадрату:

9 = х−3

Додамо 3 до обох сторін:

12 = х