1°. Знайдіть значення функції у =2x²-3, якщо x=-2.даю 40 балів!!!! срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Мирослав.

Відповідь:

Значення функції y дорівнює 5.

Пояснення:

Підставляючи x = -2 у вираз для функції, отримуємо:

y = 2x² - 3

y = 2(-2)² - 3

y = 2(4) - 3

y = 8 - 3

y = 5

Отже, при x = -2 значення функції y дорівнює 5.

Отвечает Севидова Анна.

Ответ:

Объяснение:

y = 2x^2 - 3 , якщо x = -2

y = 2*(-2)^2 - 3

y = 2*4 - 3

y = 5