1. Яка з наведених нижче функцій НЕ є лінійною? А) y=x+1 Б) y=x В) y=x-1 Г) y=x² 2. У якій точці

графік функції y=x-3 перетинає вісь абсцис А) А(0; 3) Б) В(0; -3) В) С(3; 0) Г) D(-3; 0) 3. Побудуйте графік функції 1) y=2x-3 2) y=2x-4

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаева Полина.

Відповідь:

1. Г) у=х² - не є лінійною

2. Б) В(0; -3)

Пояснення:

1. Лінійною функцією називається функція, що задається формулою вигляду: y = kx + b, де k і b - деякі числа.
Отже Г) у=х² - не є лінійною

2. y=x-3
Вісь абсцис то пряма ОХ. Абсциса дорівнює 0 (або замість х підставляємо 0 і знаходимо у (ординату))
y(0)=x-3=0-3=-3.  ця точка В (0;:-3) тобто відповідь Б) В(0; -3)

3. оДля побудови графіку лінійної функції потрібно дві точки і провести через них пряму. Спочатку будуємо таблицю точек, тоді наносимо точки і через них проведемо пряму за допомогою лінійкі

1) y=2x-3
 х   |   y

  0 |   -3
  -1 |    -5

червоний графік на рисунку

2) y=2x-4

 х   |   y

  0 |   -4
  2 |    0

зелений графік на рисунку