Функція задана формулою 2x+7. визначте значення функції якщо значення аргументу дорівнює -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Даллакян Георгий.

Объяснение:

у=2х+7

х= -2 ; у=2•(-2)+7= -4+7=3