СРОЧНО!!!!!!!!!! ДАЮ 65 баллов !Кисень, масою 320 г нагрівають ізобарно від -20 до 270 С. Визначте

роботу газу під час цього процесу.

Ответы на вопрос

Отвечает Поляничко Варвара.

Ответ:

робота газу під час даного процесу дорівнює 34 054,5 Дж.

объяснение :

Для визначення роботи газу необхідно знати зміну внутрішньої енергії газу під час процесу, яку можна обчислити за формулою:

ΔU = (3/2)nRΔT

де ΔU - зміна внутрішньої енергії газу, n - кількість речовини газу, R - універсальна газова стала, ΔT - зміна температури газу.

Зміна температури газу:

ΔT = 270 - (-20) = 290 K

Кількість речовини газу можна визначити з використанням його молярної маси:

n = m/M

де m - маса газу, M - молярна маса газу.

M(O2) = 32 г/моль

n = 320 г / 32 г/моль = 10 моль

Тому,

ΔU = (3/2) * 10 моль * 8,31 Дж/(моль·К) * 290 К = 34 054,5 Дж

Оскільки процес відбувається ізобарно, робота газу буде рівна зміні ентальпії:

W = ΔH = ΔU + PΔV

де ΔH - зміна ентальпії газу, P - тиск газу, ΔV - зміна його об'єму.

Оскільки процес відбувається ізобарно, тиск залишається постійним, тому:

W = ΔH = ΔU = 34 054,5 Дж

Таким чином, робота газу під час даного процесу дорівнює 34 054,5 Дж.