(4 * 10 ^ 5)(2, 6 * 10 ^ - 3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Алибаева Еркежан.
Щоб помножити ці два числа, спочатку потрібно перемножити їх десяткові складники (тобто число перед десятковою крапкою та ступінь десятки), а потім помножити їх числові складники.


Десяткові складники:


4 * 10^5 (4 множимо на 10 у п'ятій ступені)
2,6 * 10^-3 (2,6 множимо на 10 у мінус третій ступені)
4 * 10^5 * 2,6 * 10^-3 = (4 * 2,6) * (10^5 * 10^-3) = 10,4 * 10^2

Тепер ми отримали добуток десяткових складників - 10,4 та 10^2 (або 100). Можна записати це як 10,4 * 10^2 = 1040.

Отже, (4 * 10 ^ 5)(2,6 * 10 ^ - 3) = 1040.
Отвечает Жолдасова Алби.

Ответ:

фото

Объяснение: