81−x 20 Розклади на множники


Ответы на вопрос

Отвечает Шибовський Денис.

Ответ:

Объяснение:

За допомогою формули різниці квадратів:

a^2 - b^2 = (a + b)(a - b),

можна розкласти дане вираз на множники:

81 - x^20 = (9)^2 - (x^10)^2 = (9 + x^10)(9 - x^10)

Отже, вираз можна розкласти на множники (9 + x^10)(9 - x^10).

Отвечает Шелевиля Стас.

Ответ:

81 -  {x}^{20}  =  {9}^{2}  -  {( {x}^{10} )}^{2}  = (9 -  {x}^{10} )(9 +  {x}^{10} )