визначте загальний опір ділянки кола якщо опір другого елемента становить 12 ом опір третього

елемента становить 7 ом а першого елемента 11 ом

Ответы на вопрос

Отвечает Танковская Полина.

Ответ:

Для визначення загального опору ділянки кола, що складається з трьох елементів з опорами R1, R2 та R3, потрібно використати формулу для обчислення загального опору двох елементів в паралелі:

1/R_total = 1/R1 + 1/R2 + 1/R3

Застосовуючи дану формулу, отримаємо:

1/R_total = 1/11 + 1/12 + 1/7

1/R_total = 0.0909 + 0.0833 + 0.1429

1/R_total = 0.3171

R_total = 1/0.3171

R_total ≈ 3.15 ом

Отже, загальний опір ділянки кола становить близько 3.15 ом.

Объяснение:

рещї