Число х на 3 менше від числа у, а їхній добуток дорівнює 88.


Ответы на вопрос

Отвечает Голоботовська Анюта.

Ответ:

Необхідно скласти систему рівнянь і розв'язати її:

Спочатку позначимо необхідні змінні:

х - число

у - число

Тоді з умови задачі маємо систему:

{

х = у - 3

х * у = 88

}

Розв'яжемо її методом підстановки:

Підставимо перше рівняння в друге:

(у - 3) * у = 88

Розв'яжемо квадратне рівняння:

у^2 - 3у - 88 = 0

(у - 11)(у + 8) = 0

Знайдемо значення у:

у = 11 або у = -8

Підставимо знайдене значення у в перше рівняння і знайдемо значення х:

якщо у = 11, то х = 8;

якщо

у = -8, то х = -11.

Отже, розв'язками системи є (х, у) = (8, 11) або (-11, -8).

Отвечает Митина Дана.
88:2=44
х= 44-3=41
у= 44+3= 47