Функцію задано формулою y=2x+5. Знайдіть значення функції якщо х дорівнює 1, 0, -3, 7, 1000


Ответы на вопрос

Отвечает Шкенева Анастасия.

Объяснение:

якщо х=1,то у=2×1+5=7

якщо х=0,то у=2×0+5=5

якщо х=-3,то у=2×(-3)+5= -1

якщо х=1000,то у=2×1000+5=2005

якщо х=7,то у=2×7+5=19