3. Знайди координати точки перетину графіків функцій. a) y = −2x + 7 та у = 0,5x - 5,5; б) у = 1

- 2x та у = x - 5.допоможіть будь ласка, даю 30 балів..​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Знайди координати точки перетину графіків функцій.

a) y = −2x + 7 та у = 0,5x - 5,5;

б) у = 1 - 2x та у = x - 5.

a) Для знаходження точки перетину графіків функцій потрібно вирішити систему рівнянь:

-2x + 7 = 0,5x - 5,5

-2,5x = -12,5

x = 5

Підставляючи це значення x у будь-яке з рівнянь, отримуємо:

y = −2(5) + 7 = -3/1

Таким чином, точка перетину графіків функцій має координати (5, -3).

б) Для знаходження точки перетину графіків функцій також потрібно вирішити систему рівнянь:

1 - 2x = x - 5

-3x = -6

x = 2

Підставляючи це значення x у будь-яке з рівнянь, отримуємо:

y = 1 - 2(2) = -3

Таким чином, точка перетину графіків функцій має координати (2, -3).