Знайдіть суму перших двадцяти членів арифметичної прогресії, якщо перший член дорівнює -8, а

другий - 6.

Ответы на вопрос

Отвечает Малолеткина Александра.

Відповідь:

220

Пояснення:

a1 = -8

a2 = -6

d = -6-(-8) = -6+8 = 2

a20 = -8+19×2 = -8+38 = 30

S20 = (-8+30):2×20 = 220