Розв'язати рівняння. Запишіть відповідь за зразком: -2;3 (х+4)²=3х+10будь ласка дуже потрібно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотов Андрей.

\displaystyle\bf\\(x+4)^{2} =3x+10\\\\x^{2} +8x+16-3x-10=0\\\\x^{2} +5x+6=0\\\\D=5^{2} -4\cdot 6=25-24=1\\\\\\x_{1} =\frac{-5-1}{2} =\frac{-6}{2} =-3\\\\\\x_{2} =\frac{-5+1}{2} =\frac{-4}{2} =-2\\\\\\Otvet \ : \ -3 \ ; \ -2