Функцію задано формулою y=⅐x+6. Знайти значення аргументу,при якому значення функції дорівнює 7


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Алена.

Ответ:

Нам відомо,що у=7,тобто маємо:

1/7х+6=7

1/7х=7-6

1/7х=1

х=7