Будь ласка дуже срочно сьогодні потрібно здати, бажано 2 на листочку #1Функцію задано формулою y

= −3x + 5.Визначте:1) значення функції, якщо значення аргументудорівнює 4;2) значення аргументу, якщо значення функціїдорівнює 23.#2Побудуйте графіки функцій:1) y = −2x + 3;2) y =1/3x-413x − 4;3) y = −1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

1.у=-3*4+5=-7

у=-3*23+5=-64

Объяснение: