Побудyйте. графік функції у=-2x+5 Користуючись графіком знайдіть: значення аргументудорівнює 2;

значення аргументу при якому значення функції дорівнює -1​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Сергей.

Ответ:

у=-2х+5

у=-2×2+5=1

у=-2×3+5=-1

Объяснение: