1 Знайдіть суму перших 4 членів геометричної прогресії 2; 6; 18; ... ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хорошильцева Поля.

Ответ:

четвёртый член 54

Объяснение:

2+6+18+54=80 можно лучший ответь?

Отвечает Хова Валентин.

Відповідь:  80

Пояснення:

оскільки перші 3 члени прогресії 2,6,18 крок прогресії *3(2*3=6, 6*3=18),

отже наступним членом буде 54 (18*3=54). Тоді сума перших чотирьох членів буде 2+6+18+54=80.