Не виконуючи побудови знайти координати точок перетину з осями координат графіка функції у=0,7х-14


Ответы на вопрос

Отвечает Речкалова Поля.

Відповідь:

Точка перетину з вісю ОУ: ( 0, 14 ).

Точка перетину з вісю ОХ: ( 20, 0 ).

Пояснення:

Маємо функцію У = 0,7Х - 14 - це пряма лінія.

1) Підставимо в якості координати Х = 0 до функції та отримаємо:

У = 0,7 × 0 - 14

У = 14

Отримали точку перетину з вісю ОУ ( 0, 14 ).

2) Підставимо в якості координати У = 0 до функції та отримаємо:

0 = 0,7Х - 14

0,7Х = 14

Х = 14 / 0,7 = 20

Отримали точку перетину з вісю ОХ ( 20, 0 ).