Спростити вираз х(2х-1)+3х(3-х) та знайдіть його значення, якщо х=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шадыбек Ажар.

Ответ:

x=-2

x(2x-1)+3x(3-x)

2x²-x+9x-3x²

-x²+8x

-(-2²)+8-2=2²+8-2=4+8-2=10