Для функції f(x)=x^2-8x-9 знайти значення x, при яких f(x)=0 Прошу дати відповідь з поясненням,

будьте ласкаві

Ответы на вопрос

Отвечает Бурикова Олеся.

Ответ:

f(x)=0 при х = - 1 и х = 9.

Объяснение:

f(x) = x² - 8x - 9

f(x) = 0, тогда

x² - 8x - 9 = 0

а = 1, b = - 8, c = - 9

D = b² - 4ac = 64 + 36 = 100

x1 = (8+√100)/(2•1) = 9;

x2 = (8-√100)/(2•1) = - 1