Периметр трапеції дорівнює 59 см, бічні сторони — 6 см і 8 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна

з них на 4 см більша за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуждов Артём.

Ответ:

Основи трапеції: 20,5см і 24,5см

Объяснение:

59 - 6 - 8 = 45 см (сума бічних сторін)

x + x+4 = 45 => 2x=41 => x=20,5 см

x+4=20,5 + 4 = 24,5см