Знайдіть значення многочлена х²-5x+6 при x = 1


Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллина Соня.

Відповідь:

2

Пояснення:

спочатку скорочено многочлен

х²-5x+6 = х² - 2х - 3х + 6 = х(х-2) -3(х-2) = (х-2)*(х-3)

Підставляємо значення х та розв’язуємо

(х-2)*(х-3) при х=1

(х-2)*(х-3) = (1-2)*(1-3) = -1 * (-2) = 2