1)Обчисліть значення виразу 19х+7 при х = 3. 2)Спростіть вираз 3v72 - 2v32 3)Порівняйте числа

2v11 і v43

Ответы на вопрос

Отвечает Михатов Иван.

Ответ:

1. Щоб обчислити значення виразу 19х+7 при х = 3, потрібно підставити значення х у формулі і обчислити вираз:

19х + 7, при х = 3 = 19(3) + 7 (підставляємо х = 3) = 57 + 7 = 64

Отже, значення виразу 19х+7 при х = 3 дорівнює 64.

2. 3v72 - 2v32 = 3√(v^7 * 2) - 2√(v^3 * 2)

3v72 - 2v32 = 3√(2v^7) - 2√(2v^7)

3√(2v^7) - 2√(2v^7) = (3 - 2)√(2v^7)

Отримали відповідь:

3v72 - 2v32 = √(2v^7)

3. Для порівняння чисел 2v11 і v43, необхідно порівняти їх квадрати, наступний корінь з числа збільшується разом із збільшенням його значення.

(2v11)^2 = (2^2) * (v^2) * (11^1) = 44v^2 (v43)^2 = (v^4) * (43^1) = 43v^4

Тепер, щоб порівняти 2v11 і v43, потрібно порівняти їх квадрати:

44v^2 > 43v^4

Тепер можна скоротити на v^2 (позбутися від змінної в ступені 4), при цьому знак нерівності не змінитися, після v^2 > 0:

44 > 43v^2

Ділімо обидві частини на 43:

44/43 > v^2

Отже, ми отримали, що 2v11 > v43, остальний квадрат 2v11 більше за квадрат v43

Отвечает Петров Матвей.

Ответ:

1) 19*3+7=57+7=64

2)3√72-2√32=3√2*36-2√2*16=18√2-8√2=10√2

3)2√11. і √43

√44>√43