7. При якому значенні k графік функції y = kx-6 проходить через точку А(-2; 20)?


Ответы на вопрос

Отвечает Страшных Никита.

Розв'язання:

Якщо точка належить графіку, то її координати перетворюють рівняння функції у правильну рівність.

y = kx-6

A(-2;20)

20 = k·(-2)-6

-2k-6 = 20

-2k = 20+6

-2k = 26

k = 26/(-2)

k = -13

Відповідь: -13.