F(x)=6x^2-2x-1/x^2,F(-1),Знайти f(x) Допоможіііть


Ответы на вопрос

Отвечает Чулов Даниил.

Відповідь:

F(x) = 5

Пояснення:

Щоб знайти значення функції F(x) при x = -1, ми просто підставляємо -1 замість x у рівнянні F(x) = 6x^2 - 2x - 1/x^2:

F(-1) = 6(-1)^2 - 2(-1) - 1/(-1)^2 = 6 - 2 + 1 = 5

Отже, значення функції F(x) при x = -1 дорівнює 5.