1. Знайдіть добуток різниців виразів 12 і a на їх суму. 2. Піднесіть до квадрату суму виразів 4b

і 7m. 3. Знайдіть квадрат різниців виразів 2a і 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Зима Аліна.

Ответ:

1) (12-a)²= 144-24a+a²

2) (4b+7m)²= 16b²+56bm+49m²

3) (2a-5)²= 4a²-20a+25.