Терміново!! Система рівнянь х=2+yy^2-2xy=3бажано з повним рішенням


Ответы на вопрос

Отвечает Полубуткина Ольга.

Ответ:Щоб розв'язати систему рівнянь, замінимо х у другому рівнянні з першого рівняння:

y^2 - 2(2+y)y = 3

y^2 - 4y - 3 = 0

Розв'яжемо квадратне рівняння, використовуючи квадратне рівняння:

y1,2 = (4 ± √(4^2 + 4·3)) / 2 = 2 ± √7

Тоді з першого рівняння:

x1 = 2 + y1 = 2 + 2 + √7

x2 = 2 + y2 = 2 + 2 - √7

Отже, розв'язок системи рівнянь: (x1, y1) = (4 + √7, 2 + √7) та (x2, y2) = (4 - √7, 2 - √7).

Объяснение: