З точки A, що лежить на ребрі двогранного кута, проведено в різних гранях два перпендикуляри AC та

AB до ребра двогранного кута. Знайдіть градусну міру двогранного кута, якщо AC = 4 √2 см, AB = 7 см, BC = 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Истоцкий Никита.

Ответ:

∠BAC=45°

Объяснение:

теорема косинусів.

cos∠A=(AC²+AB²-BC²)/(2*AC*AB)=

=((4√2)²+7²-5²)/(2*4√2*7)=

=(32+49-25)/56√2=56/56√2=1/√2=√2/2

∠A=arccos√2/2=45°