A) 0,5/0,04 + 1 6 √144;​


Ответы на вопрос

Отвечает Шемет Александра.
Якщо ви мали наувазі 16√144, то:
25/2+16*12=25/2+192=204,5

якщо мали наувазі 1/6√144, то:
25/2+2=29/2=14,5