Скількома способами можна скласти список з 5 учнів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Чтобы найти количество возможных списков из пяти учеников достаточно количество учеников возвести в факториал:

5!=1•2•3•4•5=120

Ответ:120 списков

Отвечает Рудь Святослав.

Відповідь:

120 способів скласти список з 5 учнів.

Пояснення:

Кількість способів, якими можна скласти список з 5 учнів, можна обчислити за допомогою формули для факторіалу. Факторіал числа n (позначається n!) - це добуток всіх натуральних чисел від 1 до n. Тобто:

n! = 1 * 2 * 3 * ... * n

У нашому випадку n = 5, тому:

5! = 1 * 2 * 3 * 4 * 5 = 120

Отже, є 120 способів скласти список з 5 учнів.