Визначте, яка із формул залежності координати від часу описує прямолінійний рівноприскорений рух

уздовж осі Ох з початковою швидкістю 4 м/с та прискоренням 2 м/с²? а) х=4+4t-2t² б) х=4+2t+t² в) х=2+2t-4t² г) х=2+4t+t²

Ответы на вопрос

Отвечает Хруленко Никита.

Ответ:

Формула залежності координати від часу для прямолінійного рівноприскореного руху має вигляд:

x = x₀ + v₀t + (1/2)at²,

де x₀ - початкова координата, v₀ - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

В даному випадку, початкова координата x₀ = 0, початкова швидкість v₀ = 4 м/с, а прискорення a = 2 м/с², тому формула залежності координати від часу має вигляд:

x = 4t + (1/2)2t² = 4t + t²

Таким чином, правильна відповідь - б) х=4+2t+t².