10x^2-14,4=0 решить не полное уравнения


Ответы на вопрос

Отвечает Гайфиев Разак.

Відповідь:

Для розв'язування не повного квадратного рівняння виду 10x^2 - 14.4 = 0, потрібно спочатку перенести вільний член на один бік, а ступінь x на другий бік, щоб отримати рівняння виду ax^2 = b, де a та b - деякі числа.

Таким чином, з рівняння 10x^2 - 14.4 = 0 можна перенести вільний член на правий бік, отримаючи:

10x^2 = 14.4

Далі, потрібно розділити обидві частини на коефіцієнт при x^2, тобто 10, щоб отримати:

x^2 = 1.44

Тепер, щоб знайти значення x, потрібно взяти квадратний корінь з обох частин, отримаємо:

x = ±√(1.44) = ±1.2

Таким чином, розв'язками не повного квадратного рівняння 10x^2 - 14.4 = 0 є x = 1.2 та x = -1.2.