1. Упростите выражение: a) (3y - 3y + 1) - (4y - 2); б) 4b'(3b2 + b). 2. Решите уравнение 10x - 5

= 2(8x + 3) - 5x. 3. Вынесите общий множитель за скобки: a) 8ab + 4a; б) 18ab - 9a'b. 4 Представьте в виде многочлена: a) (x + 7)(x - 2); b) (у + 5)(y - 3y + 8). б) (4с - d)(6c + 3d); Решите уравнение: a) 3у - у= 0. б)у+5y=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Дима.

1.

а)(3y²-3y+1)-(4y-2)= 3y²-3y+1-4y+2= 3y²+7у+3

б)4b³(3b²+b)= 12b⁵+ 4b⁴

2.

10х-5=2(8х+3)-5х

10х-5=16х+6-5х

10х+5х-16х=6+5

-х=11

х=11:(-1)

х=-11

3.

а)8ab+4a=4а(2b+1)

б)18ab^3-9a^2 b=9ab(2b^2-a)

4.

а)(х+7)(х-2)=x^{2} +7x-2x-14=x^{2} =5x-14

б)(y+5)(y^{2}-3y+8)=y^{3}+5y^{2}-3y^{2}-15y+8y+40=y^{3}+2y^{2} -7y+40

в)(4c-d)(6c+3d)=24c^{2}-6cd+12cd-3d^{2}=24c^{2}+6cd-3d^{2}

У п'ятому завданні немає точного пояснення , якщо щось не так , напишіть у коментарях