Не виконуючи побудови перевірте чи належить B (5,-3) графіку функціі y=-2x+7 ДАЮ 25

БАЛЛІВ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Данил.

Ответ:

належить

Объяснение:

y=-2x+7

Підставимо х=5,  у=-3

-3=-2*5+7;  -3=-10+7

-3=-3

Тотожність справедлива, тоже точка В належить графіку даної функцїі.