Тіло починає рухатися з прискоренням 2 м/с2. Чому дорівнюватиме швидкість тіла, коли воно подолає

100 м? СРОЧНО 30 БАЛОВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Ответ:

20м/с

Объяснение:

Можна використати формулу руху з прискоренням:

v^2 = u^2 + 2as,

де v - кінцева швидкість тіла, u - початкова швидкість тіла (у даному випадку тіло спочатку спокійне, тому u=0), a - прискорення тіла, s - відстань, яку тіло проходить.

Підставивши відомі значення, отримаємо:

v^2 = 2as

v = √(2as)

v = √(2*2 м/с^2 * 100 м)

v = √(400 м^2/с^2)

v = 20 м/с

Отже, швидкість тіла, коли воно подолає 100 м, дорівнюватиме 20 м/с.