7. Побудуйте графік функції у = 2х-4 і знайдіть значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шелест Даня.

Для побудови графіку функції у = 2х-4 ми можемо скористатися наступним алгоритмом:

Оберемо деякі значення x і обчислимо відповідні значення y. Для цього можна скористатися формулою функції у = 2х-4.

Наприклад, якщо обрати x = 0, 1, 2, 3, 4, то відповідні значення y будуть:

y = 2·0-4 = -4

y = 2·1-4 = -2

y = 2·2-4 = 0

y = 2·3-4 = 2

y = 2·4-4 = 4

Побудуємо графік, вісь x якого позначає значення x, а вісь y - відповідні значення функції y.

Знайдемо значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 2, перетином графіка зі стрічкою y = 2.

Ось графік функції у = 2х-4:

      |

   6  +

      |

      |

   4  +     ●

      |    /

      |   /

   2  +  /

      | /

      |/

   0  +--------+

      0 1 2 3 4

За графіком можна бачити, що графік перетинає стрічку y = 2 у точці (3,2). Отже, значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 2, є x = 3.