Обчисліть: - 24 +18 - 3 -17 + 90 Обчисліть: 3,7 + (– 1,18) Обчисліть: – 12,56 – (– 17,4) Знайдіть

значення виразу: 5 – 8 + 1. Яке з наведених тверджень вірне: Обчисліть: 0,3 – (– 10) CРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Наталья.

Ответ:

-24 + 18 - 3 - 17 + 90 = 64

3,7 + (– 1,18) = 2.52

-12,56 - (-17,4) = 4.84

5 - 8 + 1 = -2

Запитання про твердження відсутнє в даному запиті.

0,3 - (-10) = 10.3