Сложить задачу и розвязать 2автомобиля скорость 1 го 70 км/год 2го 80км/год 500км відстань і знак?

Время

Ответы на вопрос

Отвечает Канонирова Вика.

Відповідь:

Задача:

Пояснення:

З пункту А в пункт В, відстань між якими 500км, вирушив автомобіль зі швидкістю 70 км/год. Через 2 год з пункту В назустріч вирушив інший автомобіль зі швидкість 80 км/год. Через скільки годин після виїзду другого автомобіля вони зустрінуться? Скільки км до моменту зустрічі проїхав кожен автомобіль?

Розв‘язання:

1). 70*2=140 км проїхав перший автомобіль до дочатку руху другого; 

2). 500 - 140 = 360 (км) відстань між автомобілями на початок руху назустріч;

3). 70+80= 150(км/год) швидкість зближення автомобілів; 

4). 360:150=2,4 (год) через 2,4 год після виїзду другого автомобіля вони зустрінуться;

5). 140 + 2,4*70 = 140+168=308(км) проїхав до зустрічі перший автомобіль; 

6). 2,4*80=192(км) проїхав другий автомобіль. 
Або: 500-308=192 км проїхав другий автомобіль.

Відповідь: Через 2,4 год після виїзду другого автомобіля автомобілі зустрінуться; перший автомобіль проїде 308 км, а другий 192 км.