Точки С та D симетричні відносно точки 4. Знайдіть координати точки А, якщо С(-15; 1), D(3; 7). C

A (18; 6) Б (-12; 8) B (-6; 4) Г(9; 3) Д(6; -4)

Ответы на вопрос

Отвечает Beavers Smart.

Ответ:

B (-6; 4)

Объяснение:

xа =   (xс + xд)/ =  ( -15 + 3)/2= -12 /2  = -6

yа =   (yс + yд)/2  =  ( 1 + 7 )/2  =   8 /2  = 4

А(-6;4)