Не розв'язуючи рівняння, знайдіть суму та добуток коренів квадртого рівняння х²-5х-84=0 помогите

пожалуйста, срочно надо)

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепина Даша.

Объяснение:

х²-5х-84=0

а=1 ; b= -5 ; c= -84

x1+x2= -b/a= -(-5)/1=5

x1•x2=c/a= -84/1= -84