Яка товщина шару меду, налитого в діжку , якщо він чинить на дно тиск 7,1 кПа? Густина меду 1420

кг/м 3

Ответы на вопрос

Отвечает Соломенникова Карина.

Для знаходження товщини шару меду, налитого в діжку, необхідно знати радіус діжки. Однак, цю інформацію не надано в запитанні.

Тому, щоб відповісти на запитання, потрібно скористатися формулою для тиску рідини:

P = ρgh,

де P - тиск рідини на дно діжки, ρ - густина меду, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с²), h - товщина шару меду.

З цієї формули можна виділити h:

h = P/(ρg)

Підставляючи дані з запитання, отримаємо:

h = 7,1 кПа / (1420 кг/м³ * 9,81 м/с²) ≈ 0,0005 м або 0,5 мм.

Отже, товщина шару меду становить близько 0,5 мм.

Отвечает Елизаров Михаил.

Объяснение:

1 способ:

Уравнение (без формулы толщины)(математический)

p = pgh \\ 7100 = 1420 \times 10 \times x \\ 14200x = 7100 \\ x = 0.5

2 способ:

Формула толщины(физический)

h =  \frac{p}{pg}  \\ h =   \frac{7100}{1420 \times 10}  =  \\ h =  \frac{7100}{14200}  = 0.5