Для проходження тестування студентами потрібно приготувати 50 питань.З 30 студентів групи 10

студентів підготували відповіді на всі питання 12- на 40 питань 5- на 30 питань 3- на 10. Яка ймовірність що на удачу обраний студент відповість на випадкове питання?

Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.

Ответ:

Голосування на шоу.

ZXC STORM

на шоу талантів "Голос країни" після виступу всіх учасників глядачі протягом 30 хв могли взяти участь в смс- голосуванні за улюбленого учасника.Протягом першої хвилини від початку свою думку висловили 4800глядачів.Протягом кожної наступної хвилини голосувало на 160 глядачів менше,ніж попередньої хвилини.

Запитання: Скільки глядачів взяли участь в смс-голосуванні після 30 хвилин від початку?

Дано:

Початкова кількість глядачів, які висловили свою думку, дорівнює 4800.

Кількість глядачів, які голосують, зменшується на 160 кожну наступну хвилину.

Розв'язок:

Під час першої хвилини голосування висловили свою думку 4800 глядачів. Протягом другої хвилини кількість глядачів, які голосують, зменшується на 160, тому кількість глядачів, які голосують після другої хвилини, становить 4800 - 160 = 4640.

Аналогічно, кількість глядачів, які голосують після третьої хвилини, дорівнює 4640 - 160 = 4480. Після четвертої хвилини кількість глядачів, які голосують, становить 4480 - 160 = 4320.

Таким чином, за кожну наступну хвилину кількість глядачів, які голосують, зменшується на 160. Через 30 хвилин кількість глядачів, які голосують, буде складатися з початкових 4800, мінус 160 за кожну з 29 наступних хвилин:

4800 - (160 × 29) = 4800 - 4640 = 160.

Отже, за 30 хвилин взяло участь 160 глядачів.

ZXC STORM

Для проходження тестування студентами потрібно приготувати 50 питань.З 30 студентів групи 10 студентів підготували відповіді на всі питання 12- на 40 питань 5- на 30 питань 3- на 10.

Яка ймовірність що на удачу обраний студент відповість на випадкове питання?

Дано:

Кількість питань, які потрібно приготувати, дорівнює 50.

У групі з 30 студентів 10 студентів підготували відповіді на всі 50 питань, 12 студентів підготували відповіді на 40 питань, 5 студентів - на 30 питань і 3 студентів - на 10 питань.

Знайдемо загальну кількість питань, на які підготували відповіді студенти:

10 × 50 + 12 × 40 + 5 × 30 + 3 × 10 = 500 + 480 + 150 + 30 = 1160.

Отже, 1160 з 1500 питань мають відповіді від студентів.

Ймовірність того, що випадково обраний студент даст правильну відповідь на питання, що не має відповіді від студентів, можна обчислити як відношення кількості питань без відповідей до загальної кількості питань:

Ймовірність = (50 - 1160/1500) = (50/1500) - (1160/1500) = 0.0333.

Отже, ймовірність того, що випадково обраний студент даст правильну відповідь на питання, що не має відповідей від студентів, дорівнює 0,0333 або близько до 3,33%.