Які з пар чисел (3;2),(4;-3),(-1;4) є розв’язком рівняння: -2t+3z=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кордилян Вадим.

* Щоб з'ясувати, які з цих пар чисел є розв'язком рівняння -2t + 3z = 0, ми повинні підставити значення t та z кожної з пар в це рівняння та перевірити, чи отримаємо нуль на обох боках.

1) Для першої пари чисел (3, 2), ми маємо:

-2 × 3 + 3 × 2 = -6 + 6 = 0

Отже, ця пара чисел є розв'язком рівняння.

2) Для другої пари чисел (4, -3), ми маємо:

-2 × 4 + 3 × (-3) = -8 - 9 = -17

Отже, ця пара чисел не є розв'язком рівняння.

3) Для третьої пари чисел (-1, 4), ми маємо:

-2 × (-1) + 3 × 4 = 2 + 12 = 14

Отже, ця пара чисел не є розв'язком рівняння.

Отже, розв'язком рівняння -2t + 3z = 0 є тільки перша пара чисел (3, 2).