Допоможіть будь ласка. Один з коренів рівняння x²+6x+q=0 дорівнює -3,5. Знайдіть q і другий

корінь.якщо не важко, поясніть як це вирішується..

Ответы на вопрос

Отвечает Тахтарова Анна.
Якщо -3.5 є одним з коренів квадратного рівняння x² + 6x + q = 0, то ми можемо скористатися фактом, що сума коренів рівняння дорівнює -b/a, де b та a - це коефіцієнти рівняння.
Таким чином, ми маємо:
-3.5 + x₂ = -6/1
де x₂ - другий корінь рівняння. Розв'язавши це рівняння, отримаємо:
x₂ = -6/1 + 3.5 = -2.5
Тепер, щоб знайти q, ми можемо використати той факт, що добуток коренів рівняння дорівнює c/a, де c - це вільний член рівняння. У нашому випадку, ми маємо:
-3.5 × x₂ = q/1
Підставивши x₂ = -2.5, отримаємо:
-3.5 × (-2.5) = q/1
q = 8.75
Отже, другий корінь рівняння дорівнює -2.5, а значення q дорівнює 8.75.