4. Запишіть у вигляді звичайного дробу число: 0, (25).​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Яна.

Ответ:

Починаючи з числа 0,25, підставимо його у формулу зведення періодичних дробів до звичайних:

x = 0,(25)

100x = 25,(25)

100x - x = 25

99x = 25

x = 25/99

Отже, 0, (25) у вигляді звичайного дробу дорівнює 25/99.