Розв'яжіть рівняння (0,2х-3)²-36-0з повним розв'язком!​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Почнемо зі спрощення виразу (0,2х-3)²-36-0:

(0,2х-3)²-36-0 = (0,2х-3)² - 36

Далі, скористаємося формулою різниці квадратів: (a² - b²) = (a + b)(a - b), де a = 0.2x - 3 і b = 6:

(0,2х-3)² - 36 = (0.2x - 3 + 6)(0.2x - 3 - 6)

= (0.2x + 3)(0.2x - 9)

Отже, отримали два розв'язки:

0.2x + 3 = 0, отже 0.2x = -3, x = -15

або

0.2x - 9 = 0, отже 0.2x = 9, x = 45

Отже, розв'язки рівняння: x = -15 або x = 45.

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

решение смотри на фотографии